Эрика: \”Я молода і розвинута особа, і можу піти на різні експерименти\”

Эрика – молодая украинская певица, подающая надежды в развитии украинского музыкального шоу-бизнеса. Выпускница последней украинской “Фабрики Звёзд”.

Эрика: \Я  молода і розвинута особа, і можу піти на різні експерименти\По вашему мнению, стиль – это ……?

Стиль – це картинка, яка складається з внутрішніх та зовнішніх якостей. Якщо людина вміє поєднувати і відображати свій внутрішній стан за допомогою одягу, це дуже круто. Тому що по одягу можна визначити, яка це людина. Якщо ти сама собі подобаєшся, то ти будеш стильна і приваблива і для оточуючих. Основне – стиль який ти сповідуєш, подобався тобі, не зраджуєш собі і робиш те, що тобі до вподоби.

Какой стиль одежды вы предпочитаете?

Взагалі я ношу різні стилі, можу вдягнути джинси і майку, а можу і вечірню сукню.
Але все ж таки я надаю перевагу casual. В мене дуже багато одягу і я намагаюся тримати серединку, щоб все було в міру. Ношу те, що мені подобається, не звертаючи увагу на моду і бренди.

Ваша любимая вещь в гардеробе?

Зараз – літній одяг. В мене є улюблена помаранчева майка-плаття. Мені дуже зручно і комфортно в ній. Я можу надіти її з каблуками і з сандаліями на низькому ходу.

Эрика: \Я  молода і розвинута особа, і можу піти на різні експерименти\

У вас есть табу на одежду? Что вы никогда не сможете надеть?

Немає. Вважаю, що нема такої речі, якої б я не могла надіти . Я  молода і розвинута особа, і можу піти на різні експерименти.

Какие марки одежды вы предпочитаете?

В мене не має улюблених брендів, я намагаюся не зациклюватися на цьому. Я ходжу до різних магазинів, можу купить річ у дизайнерів. В мене спонтанні покупки.

Вы пользуетесь услугами стилиста или сами подбираете себе гардероб?

В житті я вдягаюся самостійно. А на сцені звичайно мені допомагають стилісти.

С какими украинскими дизайнерами вам приходилось работать? Довольны ли вы их работой?

Кононова, Роман Атапин – дуже класний чувак. Зараз я працюю з однією молодою дизайнеркою, мені подобається, те що в нас співпадають смаки і мені дуже комфортно з нею працювати. Я віддаю перевагу молодим дизайнерам, в них дуже креативний підхід до речей і стилю.

Сколько времени вам необходимо, чтобы собраться на встречу, мероприятие?

Хвилин 40 – година.
На фабриці я пройшла школу юного бійця. Ми встигали фарбуватися в автобусах, в турах. Тобто макіяж я наношу за 15-20 хв. Не важливо який, денний або вечірний. Швиденько душик, приблизно по ходу прикидаєш що будеш вдягати, аксесуари. Основне – зачіска, макіяж, приємний аромат.

Эрика: \Я  молода і розвинута особа, і можу піти на різні експерименти\

Вы посещаете показы мод?

Один раз була на показі  Залевського, мені сподобалось, але я не можу сказати, що вмирала від щастя, що була на показі мод.

Я не спостерігаю за останніми тенденціями, не відношу себе до дівчат, які кричать: «ООО, це модно, мені швидко потрібно купити».
Можно змішувати сучасне с класикою. Не потрібно бути інкубаторами, потрібно виділятися чимось.

Ваши хобби и увлечения, чем любите заниматься в свободное время?

Вільного часу немає. Якщо є – хореографія, тренажерний зал, вокал. Люблю мандрувати і просто відпочивати.

Какие основные правила должна соблюдать женщина, чтобы всегда находиться в отличной форме?

Не їсти багато, все повинно бути в нормі! Вживати соки-фреш, воду, слідкувати за водним балансом організму. Здоровий сон, звичайно позитивні емоції, настрой на життя. Спортзал, біг зранку. Любити себе. Все повинно бути збалансовано і гармонійно.


Метки записи:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Эрика: \”Я молода і розвинута особа, і можу піти на різні експерименти\”"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.