Інна Прокопчук, фронтвумен групи «ДримбаДаДзиґа»: \”Можу вдягнути все, що мені личить, а личить мені практично все\”

Сегодня в гостях у Леситы, Інна Прокопчук, фронтвумен популярной украинской группы «ДримбаДаДзиґа».

Инна расскажет нам о своих предпочтения в одежде и своём отношении к украинской моде.

Інна Прокопчук, фронтвумен групи «ДримбаДаДзиґа»: \Можу вдягнути все, що мені личить, а личить мені практично все\По твоему мнению, стильная женщина – это ……? Как можешь охарактеризовать её.

У кожного свій стиль життя і кожен вибирає для свого життя і свого роду діяльності свій стиль одягу, поведінку…. Ніколи не вважала, що треба копіювати когось чи щось. Можливо, треба наслідувати гарні приклади, але кожна жінка – це індивідуальність, у кожної свій ритм життя, переконання, погляд на світ, оточення.

Стильна жінка – це відчуття сьогодення, тобто як ти сьогодні себе відчуваєш так і виглядаєш.

Какой стиль одежды ты предпочитаешь?

Не маю сталого стилю одягу. Інколи одягаю діловий одяг, інколи жіночний, але вільний, можу навіть одягнути молодіжний одяг в стилі Емо чи рок. Це залежить від того куди я збираюсь, яка компанія буде і, звичайно, не хочеться відчувати себе «білою вороною» в певному середовищу.

Твоя любимая вещь в гардеробе?

Я обожнюю взуття і сумочки. Правда, в мене немає такої кількості взуття, як у героїні кінофільму «Секс і місто» Керрі Бредшоу, але все що я купляю стає улюбленим в моєму гардеробі.

У тебя есть табу на одежду? Что ты никогда не сможешь надеть?

Мабуть немає!!! Можу вдягнути все, що мені личить, а личить мені практично все. Можливо кольори мають для мене значення, не люблю жовтий колір, дуже обережно ставлюсь до червоних тонів.

Інна Прокопчук, фронтвумен групи «ДримбаДаДзиґа»: \Можу вдягнути все, що мені личить, а личить мені практично все\

Где в основном одеваешься (магазины, рынки, стоки, секонды)? У тебя есть конкретные бренды или дизайнеры, которым отдаёшь предпочтение или в будущем хотела бы носить их одежду?

Одягаюсь в магазинах, а сценічні костюми шию здебільшого сама чи звертаюсь за допомогою до друзів-дизайнерів. Базари для мене табу, якось не можу знаходитись навіть на цих територіях, як речових, так і продуктових, стоки та секонди це теж саме. Хоча не буду брехати, ходила і по базарах, і по секондах. Інколи бувають такі ситуації, що терміново потрібна якась річ, а шити немає часу. На секондах мені вдача не поверталась, хоча, чула, що молодь купляє собі нормальний одяг саме на цих базарах.

Сколько времени тебе необходимо, чтобы собраться на встречу, мероприятие?

Як і у всіх, повна шафа одягу, але одягнути нічого!!!! Буває збираюсь дуже довго!

Ты посещаешь показы мод?

Ні, нажаль не було можливостей, але мода завжди мене цікавила і цікавить.

Інна Прокопчук, фронтвумен групи «ДримбаДаДзиґа»: \Можу вдягнути все, що мені личить, а личить мені практично все\Что думаешь об украинской моде. На каком уровне развития она сейчас находится? Есть нам к чему стремиться?

Не можу казати однозначно, оскільки я в цьому не професіонал, але все, що я бачу в журналах чи на екрані – це гарні речі.

Можу тільки сказати про те, що треба цікавитись молодими дизайнерами, саме тими, яких ще не публікують в журналах чи показують по телебаченню. Вони вже по-іншому сприймають моду, роблять якісь новації в цій сфері. Такі речі мені траплялись і я була здивована фантазією дизайнерів.

Какие секреты твоей красоты?

Секретів зовсім не маю! Треба жити активним життям, кохати і бути коханою!

Цього і хочу побажати всім дівчатам!!!!Метки записи:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Інна Прокопчук, фронтвумен групи «ДримбаДаДзиґа»: \”Можу вдягнути все, що мені личить, а личить мені практично все\”"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.