Ирена Карпа: \”Я належу до неорганізованих потвор, котрі все роблять в останню хвилину\”

Сегодня, в гостях у Леситы, Ирена Карпа – известная украинская писательница и певица.

Ирена любезно согласилась дать интервью для моего Блога и рассказать о своём стиле и своём отношении к моде.

Ирена Карпа: \Я належу до неорганізованих потвор, котрі все роблять в останню хвилину\По вашему мнению, стильная женщина – это ……?

Жінка, котра знає, чого вона хоче. І якщо нічого не хоче, не намагається імітувати протилежне заради отримання хороших оцінок від суспільства. Впевнену людину видно зразу. Про таких кажуть, що на них „і мішок сидить”.

Какой стиль одежды вы предпочитаете?

Очевидно, спортивний. Принаймні, саме в зручних речах минає найбільше мого часу. А взагалі мені під настрій подобається то лаконічність, то крапелька божевільного стріт-фешну. В мене, як у жадіни-гавядіни, дома повні шафи якихось прекрасних суконь і туфель, які я, в кращому випадку, вдягала по одному разу. Добре, що маю дочку – виросте, може буде цей весь на той час вінтаж тягати. Добро не пропаде.

Ваша любимая вещь в гардеробе?

Старезні джинси Calvin Klein. За царя Гороха купила колись, вперше відвідавши Нью-Йорк. В мене їх навіть кочівники в горах Вірменії якось були вкрали разом з усіма іншими речами, але потім втрутилися місцеві пристойні чоловіки і все повернули. Ці джинси всю Азію на мені пройшли-проїхали – і нічо. От сиджу і зараз в них, відповіді вам пишу.

У вас есть табу на одежду? Что вы никогда не сможете надеть?

Те, що мені огидне, хай навіть воно кимсь вважається за comme il faut. Всі ці, приміром, кремово-рожеві шифони, в які тьотки так люблять вдягатися, коли вагітніють.

Ирена Карпа: \Я належу до неорганізованих потвор, котрі все роблять в останню хвилину\

Где вы предпочитаете одеваться?

Ясно, що не в Україні з тутешніми скаженими цінами за чорт-зна-що. Знаю кілька правильних магазинчиків у Мюнхені, Парижі, Берліні і під Сан Франціско. Менше стресу, адекватний речам баланс ціни-якості, плюс прекрасна кава поряд.

Вы пользуетесь услугами стилиста или сами подбираете себе гардероб?

Ні, я з дуба не падала, щоби возити з собою на шопінг „спеціально навчених теоретиків загально модного дискурсу”. Може, я й дальтонік, але якось поки щастило вибирати щось придатне саме мені для різних комбінувань. Зазвичай беру з собою подругу „за місцем проживання” чи Нормана, котрий терпляче оцінює всі мої примірки, й навіть не відразу тікає в кафе чи книжковий магазин, щоб чекати неподалік. А щодо фотосесій чи – рідше – концертів, звісно ж, я слухаю порад моєї подруги-стилістки Олі Клапак. В неї дуже нестандартні ідеї, якраз те, що мені треба.

Сколько времени вам необходимо, чтобы собраться на встречу, мероприятие?

Я належу до неорганізованих потвор, котрі все роблять в останню хвилину. Тому 15 хвилин до початку чогось, як правило, переростають то в 30, то в 45, залежно від того, як глибоко зарита потрібна мені шмутка. А вона, падлюка, як правило ховається найдалі саме тоді, коли ти надумала її вдягти.

Вы посещаете показы мод?

Тільки коли мені безпосередньо цікавий автор колекції. Ходити кудись чисто заради тусовки – смішно.

Ирена Карпа: \Я належу до неорганізованих потвор, котрі все роблять в останню хвилину\

Что вы думаете об украинской моде. По вашему мнению, на каком уровне развития она сейчас находится?

Багато є вторинного, передертого, але хіба навіть кутюр’є зі світовими іменами не „позичають” ідеї один в одного? Є в нас цікаві, самобутні дизайнери, що самі себе зробили. Є „пустишки”, яким це заняття купив чоловік чи коханець, тільки щоб у дєвочки\\мальчика руки та час були зайняті. Мода як мода. Істота циклічна за визначенням. З невеликим запізненням відображає світові тенденції, а хотілось би, щоб як не створювала, то вгадувала майбутні тренди.

У вас есть любимые дизайнеры?

Важко назвати когось, щоб любила з ніг до голови. В Соні Рікель люблю (і панічно скуповую) взуття й аксесуари. На щодень і для підняття кольорового рівня в крові можу запхати в торби пів берлінського Desigual (імен їхніх дизайнерів не знаю, але ця тотальна циганщина не може не радувати). З тієї ж причини – Крістіан Одігер з Ed Hardy. Улюблені сіро-жовті туфлі імені Марка Джейкобза. Гм. Раніше дуже любила лаконічні сукні Йоші Ямамото. І під настрій – жіночні плащики Miu Miu. Стану старшою тьотькою, буду милуватися вічно актуальними силуетами від Коко Шанель.

Вы очень хорошо выглядите! Какие секреты вашей красоты?

Зовнішність йде від того, що всередині. І це не тільки метафора про життя душі. Дивіться, що ви їсте і як назагал себе почуваєте. Плюс трохи впевненості в собі і хороша подруга-косметолог – ніяких проблем.

 

Метки записи:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Ирена Карпа: \”Я належу до неорганізованих потвор, котрі все роблять в останню хвилину\”"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.