Соломія Вітвіцька: \”Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\”

Сьогодні,  у меня в гостях  українська телеведуча, журналіст, ведуча “ТСН. Особливе” на каналі 1+1 – Соломія Вітвіцька.

Дівчина, яка неприємліть штани у своєму гардеробі, і виключно надає перевагу платтям, футболкам та юбкам.

За телефонною розмовою, я задала Соломії декілька запитань, відповіді на які ви можете прочитати нижче, у моєму інтерв’ю.

Соломія Вітвіцька: \Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\Розкажіть про свою роботу, що найбільше приваблює вас в ній?

Я дуже люблю свою роботу, і зараз не уявляю себе без журналістики. Подобається, що в професії журналіста та ведучої є можливість спілкуватися з глядачами, дослухатися до них. Ти бачиш, що людям подобається твоя робота, вони  звертають на це увагу, знаходять щось корисне для себе, і ти розумієш, що ти працюєш недаремно, отримуєш від цього насолоду і задоволення. А, оскільки я досить нетерпляча людина, то в цій професії я можу, досить швидко, побачити свій результат.

Без чого ви не розпочинаєте свій день?

Без поцілунку коханого!

Перед чим не можете встояти?

Насправді, таких речей немає, мабуть ще не створили Соломія Вітвіцька: \Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\

Я дуже люблю подорожувати і якщо є пропозиція, можливість поїхати кудись у відрядження, або, можливо, подорож співпадає з моїм графіком, то я залюбки змінюю місце розташування і можу поїхати на уікенд закордон або в якесь тихе красиве місце в Україні.

Що б ви хотіли встигнути зробити в житті?

Я точно хочу велику родину, трьох дітей і багато онуків. Хочу бути корисною і залишити після себе, щось хороше, світле. Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!

Соломія Вітвіцька: \Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\Що означає для вас «стильна жінка»?

Жінка, яка весь час працює над своїм розвитком, удосконалює себе, відкриває для себе світ, нові знання, нових цікавих людей. Це сучасна і прогресивна особистість, яка веде активний спосіб життя і сприймає моду, мистецтво, творчість, як частину буття… Стильна жінка має бути успішною та особливою. Жінка, яка може бути одночасно і ніжною, лагідною, люблячою, вірною.

Якому стилю одягу ви надаєте перевагу у повсякденному житті?

В мене класичний стиль, і практично немає джинсів та штанів.

Я ношу джинси тільки під часи катання на лижах або на конях.

Навіть, коли я збираюся у невеличку подорож у гори, я віддаю перевагу сукні, але не джинсам. Мені так комфортніше і зручніше. Така собі пропаганда нового стилю «Сукні в Карпатах» Соломія Вітвіцька: \Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\

 Невелике досьє

Улюблене місто?

Київ! Хоча це не моє рідне місто, але я в цьому місті вже живу багато років, працюю, тут народився мій коханий. Для мене воно найкраще для життя, для роботи. Отже це місто стало для мене дуже ріднім. І я його дуже люблю.

Чи подобається вам готувати?

Я дуже люблю готувати, особливо, коли є для кого. Коли мешкаєш сам, завжди не вистачає часу на себе, не можеш сконцентруватися. А коли це для коханого, або коли збираються гості, ти ще маєш нагоду отримати якісь позитивні відгуки за свої кулінарні можливості. Стараюся готувати завжди з гарними емоціями, думками.

Що завжди знаходиться у вашій косметичці?

Я не ношу з собою косметичку, бо в мене є прекрасні гримери по роботі, які мене роблять красивою, навіть якщо у мене невиспані очі.

У сумочці я  можу мати помаду або блиск для губ і, звичайно, парфуми.

Улюблені бренди одяги або дизайнери

Звичайно, є улюблені дизайнери, це Настя Іванова – ми постійно з нею придумуємо якісь проекти, вона мене завжди залучає до них.

Товаришую з Юлією Поліщук.

Ніжні почуття до Оленки Бурби – в неї дуже красиві сукні. Вона працює в такому жіночно-дівочому стилі і мене це дуже до вподоби. У мене є багато речей від Оленки.

І, звичайно, не можу не згадати Оленку Даць. Я в її сукні вела конкурс «Молодих дизайнерів» в Одесі, і вона мені подарувала цю сукню на згадку, після закінчення конкурсу.

Я люблю молодих українських дизайнерів і підтримую їх.

Соломія Вітвіцька: \Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\

Остання книга, яка вас вразила

Дуже сподобалася книга «Последняя из рода Болейн». Коли я була у відпустці, то з ранку до ночі читала цю книжку. Дуже цікаво було спостерігати за діями, інтригами. Цікаво, що події з книжки стосувалися реальних людей і все це відбувалося насправді, реальні почуття та переживання.

 

 

 

 

 

 

 

Метки записи:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Соломія Вітвіцька: \”Я би хотіла мати родину, яка могла бути зразком для інших!\”"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.